Deutsch | Türkçe 
  
Hakkımızda - Seray Ayakkabı ve Terlik San. Tic. Şti.
 
Seray Ayakkabı ve Terlik San. Tic. Şti.
Yeni Sanayi 38. Sokak No:14/A - 10020 Balıkesir
Telefon: 05065365174
Fax:
http://www.serayslippers.com
>> Bu üyeye mesaj gönder
SERAY AYAKKABI VE TERLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 

Türkiye’nin önde gelen terlik ve sandalet üreticilerinden olan SERAY Ayakkabı ve Terlik San. Tic. Şti. 1995 yılında kurulmuştur.  SERAFLEX ve CARLA VERDE  Markaları altında, 2500 m2 ‘lık bir alanda, günlük ortalama 3000 çift üretim kapasitesiyle, bay, bayan  ve çocuk terlikleri ve sandaletleri üretmektedir.

1995 yılında kurulan SERAY, ilk üretimine PVC taban ve monte sistemiyle başlamış olup, sürekli kendini yenilemesi, terlik üretiminde en son teknolojilerin öncülüğünü yapmasıyla, 5 yıl önce poli-üretan enjeksiyon teknolojisinin ilk uygulayıcısı olmuştur. Terlik ve sandaletlerde kullanılan her çeşit kalıp, hammadde  yurt dışından, terlik sayalarında kullanılan  aksesuarların bir kısmı yurtiçi üreticilerden bir kısmı yurtdışındaki üretici firmalarden temin edilmektedir. Bu sayede dünya terlik ve sandalet modasındaki son trendleri, üretimindeki son teknolojileri  birebir takip eden; sürekli artan ürün çeşitliliğiyle, yurt içi pazarımızın tüm isteklerine cevap verebilecek kapasiteye ulaşılmıştır.

Kolleksiyonumuz; tasarımcılarımızın uzun ve özverili uğraşları sonucu ortaya çıkar. Bu modeller alanında başarılı insanların oluşturduğu ekip tarafından detaylı bir elemeye tabi tutulur.Kullanmış olduğumuz hammadde ve aksesuarların büyük çoğunluğu, Avrupa Birliği üyesi olan ülkelerden temin edildiğinden, ürünlerimizde kullandığımız hammadde ve aksesuarlar CE belgelidir. Ürünlerimizde insan sağlığına zararlı kimyevi maddeler kullanılmamaktadır. Önem verdiğimiz diğer bir nokta da; tüm ürünlerimizde ayak sağlığını ve rahatlığını sağlayan anatomik çözümlerin üretilmesidir. Tüm bu nedenlerden dolayı şirketimiz 2003 yılında BID INTERNATIONAL  STAR FOR QUALITY ( Uluslar arası Kalite  Ödülü) ‘ne layık görülmüştür. Tüm dünyada terlik ve ayakkabı sektöründe bu ödülü alan az sayıdaki  firmalardan bir tanesidir.

2004 yılında katıldığımız GDS MESSE DÜSSELFORF’ tan sonra bu sene uluslar arası fuarlar arasında çok önemli bir yeri olan MICAM MİLANO AYAKKABI VE DERİ MAMÜLLERİ FUAR’ına  katılamayı  arzulamaktayız.Aynı zamanda  Afrika, Avrupa ve Güney amerikanın sıcak ülklerinde yapılan ayakkabı fuarlarınıa katılmak istemekteyiz.Zira bu fuarlar dünyanın değişik ülkelerinde yeni müşteriler bulmanın en önemli köprüsüdür.

Yaygın dağıtım ağımızla, kaliteli ve sağlıklı üretimimizle yurt içi Pazar payımızı sürekli artırırken, Yunanistan, Bulgaristan, Suudi Arabistan  ve Amerika Birleşik Devletleri’ne yaptığımız büyük ölçekli ihracatımızı, kaliteli  ve sağlıklı üretimimizi yüksek kar marjlarının üzerinde tutmamıza borçluyuz. 


Kuruluş Yılı 1995
Calışan Sayısı 45
Ticaret Alanı İhracatçı & İthalatcı
Genel Müdür/Şirket Sahibi Bedri Kurtoğlu
Yıllık Ciro 100.000 - 250.000 Euro

almanya, iş ilanları, kariyer, ticaret, ihracat, ithalat, kobi, dış ticaret, turksat, turkei, stellenangebote

almanya, iş ilanları, kariyer, ticaret, ihracat, ithalat, kobi, dış ticaret, turksat, turkei, stellenangebote almanya